ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14886496
nr 1488 6496
1800-tal, 52x62 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:57:45
4/9 20:25:58
100 kr
5/9 13:26:46